LT | EN
LEONIDAS DONSKIS

Naujienos

Brazilijos skaitytojams - jau antroji Z. Baumano ir L. Donskio knyga

Brazilijos skaitytojams - jau antroji Z. Baumano ir L. Donskio knyga

Sausio 22, 2019

Džiugi žinia atskriejo anapus Atlanto - didžiausioje Pietų Amerikos valstybėje Brazilijoje išleista jau antroji Zygmunto Baumano ir Leonido Donskio knyga „Mal líquido“ („Takusis blogis“).(Tęsti...)

#13dienostekstas. L. Donskis apie Sausio 13-ąją

#13dienostekstas. L. Donskis apie Sausio 13-ąją

Sausio 13, 2019

Iš Leonido Donskio interviu "Vakarų ekspresui" 2005-aisiais minint Sausio 13-ąją: "Sakyčiau, jog Sausio 13-oji Lietuvoje yra truputį nuvertinta, jau lyg ir savotiškai standartizuota, įsprausta į lengvai atpažįstamą schemą, kai rengiami mitingai, paminėjimai, skamba gedulinga muzika ir taip toliau.(Tęsti...)

Ačiū!

Ačiū!

Gruodžio 20, 2018

Mieli bičiuliai, nuoširdžiausiai dėkojame visiems, nusprendusiems skirti dalį savo gyventojų pajamų mokesčio Leonido Donskio fondui. Metų pabaigos ir švenčių laukimo laikotarpiu toks Jūsų pasitikėjimas ir paskatinimas įkvepia ir suteikia jėgų toliau vystyti bei aktyvinti Fondo veiklą. Ačiū, kad skaitote, domitės, dalyvaujate! Jūsų dėka Leonido išmintis ir idėjos gyvena toliau. Ramių Jums švenčių, prasmingų Naujųjų!

Publikacijos

Neapykanta, mano meile...

Neapykanta, mano meile...

Sausio 25, 2016

Ką reikia daryti šiandien, kad greitai išgarsėtum? Akivaizdu – būti auka. Arba viešinti savo privatų gyvenimą. Arba taip bijoti, kad savo baime užkrėstum kitus. Arba nekęsti – taip stipriai, kad visi patikėtų, jog tavo neapykantos objektas sugriovė visų laimę ir gyvenimą. (Tęsti...)

The springtime of our discontent

The springtime of our discontent

Birželio 04, 2014

The title of this writing is a paraphrase of the title of a famous novel. As we know, The Winter of Our Discontent is the title of John Steinbeck’s last novel, published in 1961. The title is a reference to the first two lines of William Shakespeare’s Richard III: “Now is the winter of our discontent / Made glorious summer by this sun of York.”(Tęsti...)

Pamąstymai Valstybės dienos išvakarėse: Istorija kalba per Lietuvą

Pamąstymai Valstybės dienos išvakarėse: Istorija kalba per Lietuvą

Liepos 05, 2012

Didysis vokiečių filosofas, vokiečių klasikinio idealizmo pamatinis mąstytojas Georgas Wilhelmas Friedrichas Hegelis apmaudžiai suklydo istorinėms tautoms priskirdamas tik valstybes sukūrusias tautas. Ką padarysi – klaidos yra kūrybingumo ir genialumo požymis. Neklysta vidutinybės, saugiai kartojančios svetimas frazes, savo atradimais verčiančios svetimas strategijas ir scenarijus, o todėl ir nieko originalaus nesukuriančios. (Tęsti...)LEONIDO DONSKIO KADENCIJA EUROPOS PARLAMENTE
(2009-2014)