RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos BIBLIOGRAFIJA AKADEMINĖ PATIRTIS INTERESŲ LAUKAS APIE L. DONSKĮ
Struktura
NAUJIENOS
Gegužės 16, 2015
L. Donskis apie demokratinio kalbėjimo ribas (audio) 
Kiekviena demokratinė politinė sistema neišvengiamai patiria prieštaravimą tarp nuomonių įvairovės, minties ir sąžinės laisvės ir tam tikrų moralinių stabdžių. Kaip šią problemą sprendžia Vakarų visuomenės ir jaunos demokratijos šalys? Apie tai - Leonido Donskio komentare LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“. Klausykite įrašo nuo 53 min. 30 s. 
Gegužės 08, 2015
L. Donskis apie tai, kada Rusija gali susitaikyti su Vakarais 
Rusijos noras tapti azijine valstybė tėra pačios Rusijos saviapgaulė, todėl jai teks vėl atsisukti į Vakarus, su kuriais, pakeitusi dabartinę politiką, ši šalis galėtų susitaikyti po maždaug 10–15 metų. Taip mano filosofas prof. Leonidas Donskis. (Tęsti...)
Gegužės 06, 2015
Filosofas Leonidas Donskis: apie migraciją, profesūros klaidas, politikų poreikius, pozityvumą ir ABBA! 
„Šiuo metu bėgti iš Lietuvos nėra būtinybės. Ją jautė jauni žmonės 1997-1998-aisiais metais, kai buvo labai ryškūs kontrastai tarp Lietuvos ir Vakarų valstybių, - Tv3.lt sakė filosofas Leonidas Donskis, nebijantis pripažinti, kad jame gyvena dvi asmenybės – tarybinis vaikas ir tikras vakarietis. (Tęsti...)  
Gegužės 06, 2015
L. Donskio knygos „Viskas, ką jūs visada norėjote žinoti apie politiką (bet bijojote paklausti)“ pristatymas Vilniaus knygų mugėje (video) 
LRT studijoje Vilniaus knygų mugėje 2015 - Leonido Donskio knygos „Viskas, ką jūs visada norėjote žinoti apie politiką (bet bijojote paklausti)“ pristatymas. (Tęsti...)
Gegužės 05, 2015
L. Donskio pokalbis su prof. Dennis Snower (video) 
LRT Kultūros akademijoje - Leonido Donskio pašnekesys su „Global Economic Symposium“ (GES) įkūrėju ir prezidentu, Kiel Institute for the World Economy vadovu prof. Dennis Snower. Pokalbio įrašą rasite čia
PUBLIKACIJOS
Gegužės 12, 2015
Žingsnis pirmyn, o du – atgal 
Kodėl mums taip nesiseka reformuoti aukštojo mokslo? Šį klausimą ne kartą girdėjau iš inteligentiškų žmonių lūpų. Ir iš tikrųjų – kodėl ryškios figūros per dvidešimt penkerius mūsų nepriklausomybės ir laisvės metus atėjo į šalies verslą ir žiniasklaidą (jų atsirado net ir mūsų jaunoje, tik dabar bręstančioje politinėje klasėje), bet ėmė ir apėjo švietimo ir mokslo valdymo sferą? (Tęsti...)
Balandžio 17, 2015
Optimistai tampa disidentais 
Šiandien nedaug kas abejoja, kad optimistas pačiu geriausiu atveju yra negilus ir lėkštas, o dar atviriau pasakius – tiesiog paikas ir neišmintingas žmogus. Mums kažkodėl atrodo, kad gelmė ir išmintis slypi visų pirma pesimizme ir apokaliptinėse pranašystėse. (Tęsti...)
Balandžio 02, 2015
Kieno kraujas raudonesnis? 
Skausmas yra mūsų kasdienybės dalis. Bet kai kada jis tampa greitai prabėgančiu epizodu, o kartais virsta mūsų pačių gyvenimo drama ir prašosi klausimo – kodėl? (Tęsti...)
Kovo 06, 2015
The Dilemmas of Freedom 
Zygmunt Bauman once wrote about human beings and their lives being rendered useless – reduced to throwaways by globalisation. No one needs or misses them; and when they disappear, the statistics, including various economic and security indicators, take a turn for the better. (Tęsti...)
Kovo 05, 2015
Russia’s Unholy War Against Its Best People 
On 27 February 2015, the noted Russian politician and spokesman on human rights and civil liberties Boris Nemtsov was assassinated in the city center of Moscow, in the Kremlin’s vicinity. Was the red line crossed this time by those who orchestrated and committed this cynical murder (provided there is any in this surrealist and diabolical political game)? Who was behind the crime that left Russia and the world in shock and dismay? And who was afraid of Boris Nemtsov? (Tęsti...)
Paieška
Bendraukime
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@