RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos BIBLIOGRAFIJA AKADEMINĖ PATIRTIS INTERESŲ LAUKAS APIE L. DONSKĮ
Struktura
NAUJIENOS
Rugsėjo 29, 2016
Leonido Donskio atminimas 
Mieli Leonido bičiuliai, maloniai prašome pasidalinti informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas el. paštu info(eta)donskis.lt. Dėkojame!
Rugsėjo 28, 2016
Leonidas Donskis: Europos vaizdo filosofas ir viešasis intelektualas 
Žvilgsnių įtampos dėl Leonido Donskio filosofinio ir humanitarinio, politinio išaukštinimo ar nuvertinimo, jo minties platumo ar neapibrėžtumo, padeda suvokti viešo filosofo arba viešo intelektualo likimą Lietuvoje. Viešo filosofo, tapusio populiariu intelektualu, likimas yra būti sūkūryje išcentrinančių moralinių samprotavimų, politikos ir kultūros kritikos, ir įcentrinančių institucinių interesų ir politikos reklamos. (Tęsti...)
Rugsėjo 28, 2016
Kauno Santara Šviesa kviečia į vakarą Leonidui Donskiui atminti 
Kauno Santara Šviesa  rugsėjo 30 d. 18 val. kviečia į vakarą Leonidui Donskiui atminti. Susitikimo vieta: Kęstučio g.6, Kaunas, PuntoJazz palėpė.  (Tęsti...)
Rugsėjo 28, 2016
Kėdainiuose - renginys Leonidui Donskiui atminti 
Šį penktadienį, rugsėjo 30 dieną, 17 valandą Isos slėnio draugija organizuoja renginį, skirtą prof. Leonido Donskio atminimui. Jame Leonido Donskio bičiuliai kalbėsis apie jo intelektualinį-kultūrinį palikimą, Lietuvos ir Europos viziją. „Isos slėnio draugija - viena paskutiniųjų Leonido iniciatyvų”, - rašo renginio organizatoriai. Vakaras vyks Žemdirbystės instituto salėje, Instituto al. 1, Akademijoje, Kėdainių r. 
Rugsėjo 22, 2016
Valachijos universitete L. Donskio vardu bus pavadinta biblioteka 
Lietuvos ambasadą Bukarešte pasiekė Rumunijos Baltijos ir Šiaurės šalių studijų asociacijos pirmininko, Tirgovištės miesto Valachijos universiteto profesoriaus Silviu Miloiu laiškas, kuriame reiškiama užuojauta dėl profesoriaus Leonido Donskio netekties ir pranešama apie sprendimą Rumunijos Baltijos ir Šiaurės šalių biblioteką bei Baltijos studijų skyrių Tirgovištės miesto Valachijos universitete pavadinti Leonido Donskio vardu. (Tęsti...)
PUBLIKACIJOS
Rugsėjo 19, 2016
Ar mūsų laukia Vengrijos ir Lenkijos scenarijus? 
Kodėl Višegrado šalys taip pasikeitė tapdamos ES problema, sykiu ir pačios persiimdamos ES atžvilgiu mažų mažiausiai dvilype retorika? Kuo jos nusivylė Europos klube? Ko jos ten ieškojo ir nerado? O gal jos paprasčiausiai negali pabėgti nuo pačių savęs, savo traumų, įtampų ir problemų? (Tęsti...)  
Rugsėjo 12, 2016
Nemylima Europos Sąjunga 
Neseniai Tomas Venclova man išsakė svarbią mintį. XX a. istorija parodė, kad liberalizmas ir juo pagrįsta socialinė ir moralinė tvarka masių nebeįkvepia. Šiandien pasaulyje vyksta didžiulio masto liberalizmo krizė – deja, visų pirma Europoje ir JAV, t.y. savo istorinėse citadelėse. (Tęsti...)
Rugsėjo 09, 2016
Death of Utopia 
Niccolò Machiavelli, the quint-centenary of whose Discourses on Livy will be celebrated in 2017 as a great event in European history of political ideas (the treatise was written around 1517) is regarded as one of the founding fathers of modern political thought, and rightly so. (Tęsti...)
Rugsėjo 09, 2016
Kur mūsų politikos žvaigždės? 
Ar Lietuvoje yra talentingų politikų, kuriais šalis galėtų didžiuotis? Ar Vytautas Landsbergis yra vienintelis Lietuvos politikas, iš tikrųjų žinomas ir gerbiamas pasaulyje, kaip neretai daugelis mano? Ar esama rezervų, kurie leistų tikėtis naujų ryškesnių politikos figūrų? (Tęsti....)
Rugsėjo 05, 2016
Utopijos metai 
Šiemet sukanka 500 metų vienam iš paslaptingiausių kūrinių Europos literatūros ir filosofijos istorijoje – Thomo More’o „Utopijai“. Ji buvo išleista Londone 1516 m. Parašyta lotynų kalba, po More’o mirties ji buvo išversta į anglų kalbą. (Tęsti...)
Paieška

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@