RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos BIBLIOGRAFIJA AKADEMINĖ PATIRTIS INTERESŲ LAUKAS APIE L. DONSKĮ
Struktura
NAUJIENOS
Gruodžio 03, 2016
Leonidas Donskis - pasaulio pilietis, pasirinkęs dirbti ir gyventi Kaune (audio) 
Žinių radijo laidoje "Vardan tos Lietuvos" apie Leonidą Donskį - pasaulio pilietį, pasirinkusį dirbti ir gyventi Kaune, - pasakoja profesorius Egidijus Aleksandravičius. Klausykite laidos čia
Lapkričio 25, 2016
Leonidas Donskis - Metų Garbės klaipėdietis 
"Už Klaipėdos vardo garsinimą pasauliniu lygiu" - taip viso gyvenimo Leonido Donskio nuopelnus uostamiesčiui įvertino jo gimtojo miesto gyventojai jau 22 kartą dienraščio "Vakarų ekspresas" rengiamuose rinkimuose jį išrinkę Metų Garbės klaipėdiečiu. Šia proga prisiminkime 2012-aisiais Klaipėdai minint 760 jubiliejų specialiai Leonido parašytą ir paties perskaitytą esė "Per Klaipėdą veriasi pasaulis. Per Klaipėdą jis atrandamas", o daugiau apie Metų klaipėdiečio rinkimus skaitykite čia
Lapkričio 15, 2016
Speciali „Kultmisijų“ laida – su niekur nerodytais prof. L. Donskio ir A. Kančo interviu 
Dokumentinė kultūros apybraiža „Kultmisijos“ lapkričio 12 dieną per LRT Kultūros kanalą pristatė specialią laidą prof. Leonido Donskio ir architekto Algimanto Kančo atminimui. Jos įrašą galit peržiūrėti čia(Tęsti...)
Lapkričio 04, 2016
L. Donskio indėlis menininko A. Griškevičiaus knygoje „Tada“ 
Dienos šviesą išvydo dar viena knyga, kurioje - iki šiol nepublikuotos Leonido Donskio mintys. Spalio 28-ąją Lietuvos auditorijai buvo pristatyta Algio Griškevičiaus knyga „Tada“, kurią išleido  „NoRoutine Books“. Joje publikuojamus darbus įvadiniame straipsnyje pristatė Leonidas Donskis.  (Tęsti...)
PUBLIKACIJOS
Rugsėjo 19, 2016
Ar mūsų laukia Vengrijos ir Lenkijos scenarijus? 
Kodėl Višegrado šalys taip pasikeitė tapdamos ES problema, sykiu ir pačios persiimdamos ES atžvilgiu mažų mažiausiai dvilype retorika? Kuo jos nusivylė Europos klube? Ko jos ten ieškojo ir nerado? O gal jos paprasčiausiai negali pabėgti nuo pačių savęs, savo traumų, įtampų ir problemų? (Tęsti...)  
Rugsėjo 12, 2016
Nemylima Europos Sąjunga 
Neseniai Tomas Venclova man išsakė svarbią mintį. XX a. istorija parodė, kad liberalizmas ir juo pagrįsta socialinė ir moralinė tvarka masių nebeįkvepia. Šiandien pasaulyje vyksta didžiulio masto liberalizmo krizė – deja, visų pirma Europoje ir JAV, t.y. savo istorinėse citadelėse. (Tęsti...)
Rugsėjo 09, 2016
Death of Utopia 
Niccolò Machiavelli, the quint-centenary of whose Discourses on Livy will be celebrated in 2017 as a great event in European history of political ideas (the treatise was written around 1517) is regarded as one of the founding fathers of modern political thought, and rightly so. (Tęsti...)
Rugsėjo 09, 2016
Kur mūsų politikos žvaigždės? 
Ar Lietuvoje yra talentingų politikų, kuriais šalis galėtų didžiuotis? Ar Vytautas Landsbergis yra vienintelis Lietuvos politikas, iš tikrųjų žinomas ir gerbiamas pasaulyje, kaip neretai daugelis mano? Ar esama rezervų, kurie leistų tikėtis naujų ryškesnių politikos figūrų? (Tęsti....)
Paieška
Pasidalinkite informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@