LT | EN
LEONIDAS DONSKIS

ISM Forumas ir L. Donskis kviečia į susitikimą su Tomu Venclova

Balandžio 16, 2015

Balandžio 20 d. ISM Forume su iškiliu lietuvių poetu, vertėju, eseistu, politiniu mąstytoju ir Yale‘o universiteto (JAV) profesoriumi Tomu Venclova bus svarstomi Lietuvos politikos, visuomenės gyvenimo, socialinės kaitos, tarptautinės situacijos ir naujųjų grėsmių klausimai.

Vienas iš pagrindinių klausimų šiame forume, kurį ves ISM profesorius ir mokslo prorektorius Leonidas Donskis, bus demokratijos būklė ir Lietuvos pilietinė branda XXI amžiaus pasaulyje.  

Taip pat Tomas Venclova dalinsis mintimis apie Rusiją, jos disidentus ir dabartinę politinę klasę, galiausiai - apie grėsmes ir galimybes, kurios kyla Rytų ir Vidurio Europos šalims mūsų laikotarpiu.  

ISM Forumas - tai intelektualių diskusijų platforma, kurią meistriškai moderuoja  Lietuvos filosofas, eseistas, kultūros kritikas, idėjų istorikas, žymus mokslo ir visuomenės veikėjas, ISM Vadybos ir ekonomikos mokslo prorektorius prof. Leonidas Donskis.

ISM Forumas su T. Venclova vyks balandžio 20 d., pirmadienį, 17:30 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Arklių g. 18, Vilnius), Inovatorių bazėje. 

 LEONIDO DONSKIO KADENCIJA EUROPOS PARLAMENTE
(2009-2014)