NAUJIENŲ CENTRAS NUOSTATOS APIE L. DONSKĮ APIE KOMANDĄ VEIKLA EP
Struktura
Naujienos  atgal
1
Siųsti draugui Dalintis Tweeter Dalintis Facebook
Sausio 14, 2010

LR Užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko kvietimus europarlamentaras Leonidas Donskis dalyvauja sausio 14-15 dienomis Trakuose rengiamame neformaliame Europos ir Šiaurės Amerikos tarptautinės ir saugumo politikos strategų – politikų, politologų, diplomatų ir analitikų – susitikime.

Šiame jau tradiciniu tapusiame „Sniego susitikime“ (Snow Meeting) svarstomi Rytų ir Vakarų santykiai bei pagrindiniai strateginiai iššūkiai, kuriuos euroatlantinei bendruomenei teks spręsti 2010 metais.

Pasak LR Užsienio reikalų ministro, „Sniego susitikimas“ - neformalus susibūrimas, kurio metu formuluojamos idėjos ir pasiūlymai dėl ES ir NATO politikos Rusijos atžvilgiu, tolesnių Rytų kaimynystės perspektyvų ir NATO bei ES plėtros. „Tokie renginiai padeda Lietuvai tapti intelektualinių idėjų ir iniciatyvų bendraautore ir įgyvendintoja“, - teigia V. Ušackas.

Šiemet į kvietimą dalyvauti atsiliepė 30 aukšto rango strategų iš Europos ir Šiaurės Amerikos. Tarp svečių yra Švedijos, Airijos, Vengrijos, Graikijos, Latvijos, Rumunijos, Moldovos užsienio reikalų ministrai, aukšti Europos Sąjungos institucijų pareigūnai, visuomenės nuomonės formuotojai, užsienio politikos analitikai, tarptautinių santykių tyrimų institutų mokslininkai iš Didžiosios Britanijos, JAV, Vokietijos , Estijos, Portugalijos ir Islandijos.

Sniego susitikime dalyvaus Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Audronius Ažubalis, Seimo nariai Juozas Olekas, Emanuelis Zingeris, politologai, diplomatai.  Parengta pagal LR URM Spaudos ir viešųjų ryšių skyriaus informaciją  Rugpjūtis 2012  
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
RSS
LT
EN
DARBOTVARKĖ
Paieška
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kad Europos Parlamento Pirmininkas keičiasi kas pusę kadencijos? (Tęsti...)

EP žodynas
Įprasta teisėkūros procedūra (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net


 
 
     
Sprendimas: Intesp@