NAUJIENŲ CENTRAS NUOSTATOS APIE L. DONSKĮ APIE KOMANDĄ VEIKLA EP
Struktura
Pateikti klausimai atgal
Sausio 30, 2014
Tibeto nomadų perkėlimas ir pavojus jų kultūros paveldui (Klausimas Komisijai (Komisijos pirmininko pavaduotojai ir vyriausiajai įgaliotinei))

Kinijos vyriausybė inicijavo naują statybų projektą, kurį vykdant siekiama 2,3 mln. tibetiečių iš jų namų perkelti gyventi į naujus gyvenamuosius rajonus. Kinijos vyriausybės paskirtas pareigūnas nurodo, kad laikui bėgant pagerėjo ūkininkų ir piemenų gyvenimo sąlygos, jų gyvenimo būdas labai pasikeitė, taip pat visiškai pasikeitė ir regionas. (Tęsti...)

Gruodžio 04, 2013
Parduodama ES pilietybė (Klausimas Komisijai ir Tarybai)

2013 m. lapkričio 12 d. Maltos Parlamentas priėmė įstatymą, kuriuo trečiųjų šalių gyventojams suteikiama galimybė už 650 tūkstančių eurų nusipirkti Maltos pilietybę ir tokiu būdu naudotis laisvu piliečių judėjimo ES ir Šengeno erdvėjė.

Kadangi sprendimai dėl pilietybės išimtinai priklauso valstybių narių kompetencijai, Maltos sprendimas kelia problemų, nes nauji piliečiai keliaus visoje ES ir Šengeno erdvėje be jokio konsultavimosi su kitomis valstybėmis narėmis ir Šengeno erdvės šalimis. (Tęsti...)

Lapkričio 29, 2013
Taisyklių, reglamentuojančių asmenų, skambinančių Europos skubios pagalbos iškvietimo telefono ryšio numeriu "112", vietos nustatymą, peržiūra (Klausimas Komisijai)

Remdamasis Universaliųjų paslaugų direktyvos (Direktyva 2009/136/EB) 26 straipsnio 5 dalimi, norėčiau atkreipti Komisijos dėmesį į neseniai Lietuvoje nutikusį tragišką įvykį, kai nebuvo galima nustatyti jaunos moters, skambinusios telefono ryšio numeriu „112“, vietos ir vėliau ši moteris buvo rasta nužudyta. Reaguodama į šį atvejį, Komisija pareiškė, kad esama planų persvarstyti taisykles ir kitais metais nustatyti griežtesnius reikalavimus. (Tęsti...)

Rugsėjo 27, 2013
Diskriminacinės muitinės procedūros Lietuvos vilkikų atžvilgiu Rusijos pasienyje (Klausimas Komisijai)

Rusijos muitinė nuolatos išskiria į Rusijos teritoriją įvažiavusius Lietuvos vilkikus (kurie pakraunami ar iš naujo pakraunami Lietuvoje) ir taiko jiems nuodugnią ir ilgai trunkančią vežamų prekių patikrą, įskaitant tai, kad vilkikų vairuotojai verčiami visiškai iškrauti krovinius be jokios pagrįstos priežasties. Be to, įgyvendintos naujos muitinės priemonės, pvz., privalomos palydos reikalavimas Lietuvos vežėjams keliais. Nustatyta, kad Lietuvos vežėjai keliais per pastarąsias dienas patyrė daugiau nei 2 mln. EUR nuostolių per dieną. (Tęsti...)

Liepos 10, 2013
Konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo (Stambulo konvencija): padėtis ir veiksmai, kurių reikia imtis (Klausimas Komisijai ir Tarybai)

Europos Tarybos konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo (Stambulo konvencija) buvo pateikta pasirašyti 2011 m. gegužės 11 d. Stambule. Tai pirma Europos teisinė priemonė siekiant sukurti išsamią teisės aktų sistemą, skirtą moterų apsaugai nuo visų formų smurto. Svarbu pažymėti, kad konvencija taikoma ne tik moterims. Konvencijos šalys taip pat raginamos taikyti šią apsaugos sistemą smurtą šeimoje patiriantiems vaikams, vyrams ir vyresnio amžiaus žmonėms. (Tęsti...)

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>  Kovas 2012  
P A T K P Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
RSS
LT
EN
DARBOTVARKĖ
2012.03.21
09:00 - Užsienio reikalų komiteto posėdis
14:00 - Žmogaus teisių pakomitečio posėdis
14:00 - Tarptautinės holokausto atminimo dienos komiteto susitikimas
Paieška
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kad ne visos komitetuose priimtos rezoliucijos yra diskutuojamos plenarinėje sesijoje? (Tęsti...)

EP žodynas
Rezoliucijos/pranešimai (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net


 
 
     
Sprendimas: Intesp@