NAUJIENŲ CENTRAS NUOSTATOS APIE L. DONSKĮ APIE KOMANDĄ VEIKLA EP SUSISIEKIME
Struktura
Susitikimai Lietuvoje atgal
Kovo 31, 2014
Biržuose – susitikimas su Lietuvos socialinių darbuotojų bendruomene

Ankstų saulėtą kovo 28-osios rytą Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos ir jos prezidentės Dianos Stankaitienės kvietimu Europos Parlamento narys Leonidas Donskis išskubėjo į Biržus. Čia Radvilų laikus menančioje Biržų pilyje šalia Širvėnos ežero vyko tarptautinė mokslinė-praktinė socialinio darbo specialistų konferencija „Tolerancijos ir kompromisų paieškos multikultūrinėje visuomenėje“. (Tęsti...)

Vasario 20, 2014
Sergejus Magnitskis – didelis mažas žmogus

Vakar Vilniuje net dviejuose renginiuose buvo pristatyta Prancūzijos-Rusijos žurnalistės Elenos Servettaz knyga „Why Europe Needs a Magnitsky Law: Should the EU follow the US?“ („Kam Europai reikalingas Magnitskio sąrašas: ar ES turėtų sekti JAV pavyzdžiu?“). Pirmasis vyko LR Seimo Europos informacijos biure, antrasis subūrė studentus, nevyriausybininkus, Lietuvoje gyvenančius Rusijos opozicionierius. Žinoma, nesiliaujant tragiškiems Kijeve, daugelio mintys tądien buvo su ukrainiečiais, žuvusiųjų Maidane atminimas pagerbtas tylos minute, o diskusijose neišvengta režimų Rusijoje ir Ukrainoje palyginimų. (Tęsti...)

Sausio 20, 2014
Truputį įsimylėjęs Panevėžį

Praėjusį penktadienį, spaudžiant daugiau nei 10 laipsnių šaltukui, Leonidas Donskis į Panevėžį išvyko be pirštinių ir su Meksikoje dovanota šiaudine skrybėle – po Naujųjų išskridęs akademinio vizito į Centrinę Ameriką, jis tiesiai iš Meksiko skubėjo į plenarinę sesiją Strasbūre, o galiausiai grįžęs į Lietuvą čia rado pagaliau atėjusią žiemą. Tačiau orų išdaigos visiškai nesutrukdė seniai planuoto penktadienio Aukštaitijos sostinėje, kur L. Donskio, kaip įprasta, laukė būrys jaunimo, pedagogų ir bendruomenės atstovų. (Tęsti...)

Sausio 07, 2014
L. Donskis skaitė Metų paskaitą Lietuvos mokytojams

Naujuosius 2014-uosius metus Europos Parlamento narys Leonidas Donskis pradėjo su Lietuvos mokytojais. Praėjusį penktadienį Švietimo ir mokslo ministerijos kvietimu keliems šimtams pedagogų jis skaitė Metų paskaitą. Prima lectura (pirmoji paskaita) – tai galimybė mokytojams išgirsti pozityvių, kurti skatinančių minčių, prasmingai bendraujant įžengti į Naujuosius metus. Simboliška, kad šiemet Metų paskaita vyko Meilės Lukšienės UNESCO metų bei Kristijono Donelaičio metų sandūroje. (Tęsti...)

Spalio 28, 2013
Leonido Donskio kino penktadienis

Taip jau sutapo, kad praėjęs penktadienis Leonido Donskio darbotvarkėje buvo skirtas kinui. Vėlų ketvirtadienio vakarą grįžęs iš plenarinės sesijos Strasbūre, europarlamentaras liko Vilniuje tam, kad penktadienį sudalyvautų net dviejų filmų peržiūrose bei jas lydinčiose diskusijose. (Tęsti...)

Rugsėjo 16, 2013
Penktadienį – susitikimas su Jo Šventenybe Dalai Lama ir vizitas Šiauliuose

Penktadienis Europos Parlamento nario Leonido Donskio darbotvarkėje – ypatinga diena. Tai laikas, kurį, vėlų ketvirtadienio vakarą grįžus iš Briuselio ar Strasbūro, galima skirti susitikimams Lietuvoje ir išpildyti seniai duotus pažadus. Toks buvo ir praėjęs penktadienis, kuomet L. Donskis vyko dar prieš pusmetį suplanuoto vizito Šiauliuose. (Tęsti...)

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>  Birželis 2012  
P A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
RSS
LT
EN
FR
DARBOTVARKĖ
2012.06.04
15:00 - Vystymosi komiteto posėdis
Paieška
Registracija naujienlaiškiui
Bendraukime
 
 
 
 
 
Bičiuliai
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kad Europos Parlamentas yra vienintelė ES institucija, gavusi Aplinkos valdymo schemos (EMAS) sertifikatą už našų energijos, vandens ir popieriaus naudojimą? (Tęsti...)

EP žodynas
Rašytiniai pareiškimai (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net

Sprendimas: Intesp@

 
 
     
POLITIKAS VISUOMENĖS VEIKĖJAS AKADEMIKAS