NAUJIENŲ CENTRAS NUOSTATOS APIE L. DONSKĮ APIE KOMANDĄ VEIKLA EP
Struktura
Svečiai iš Lietuvos EP atgal
Balandžio 12, 2012
Kelionė į Europos Parlamentą

Jei nori pajusti pasaulio spalvas, keliauk. Tokia galimybė atsivėrė Linai Čiapaitei, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos 4Gb klasės mokinei, kuri laimėjo Europos Parlamento nario, profesoriaus Leonido Donskio paskelbtą rašinių konkursą „Mano teisės ir pareigos“. Kovo 24-30 dienomis ji kartu su aktyviausiais liberalų partijos nariais, nevyriausybinių organizacijų atstovais, įvairių konkursų nugalėtojais išvyko į Briuselį. Svarbiausias kelionės tikslas – susitikimas su profesoriumi L. Donskiu ir jo komanda Europos Parlamente. (Tęsti...)

Žiūrėti video Lapkričio 25, 2011
Elektrėnų moksleivių kelionė į Europos Parlamentą

Šių metų pavasarį Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinė mokykla respublikiniame renginyje „Drąsinkime ateitį“ laimėjo „Europietiškiausios mokyklos“ titulą. Geografijos mokytoja Gražina Daugėlienė parengė testą apie Europos Sąjungos institucijas. Daugiausia balų surinkę aštuntokai  Steponas Davidavičius (8b kl.) ir Gintarė Peciukonytė (8a kl.) kartu su geografijos mokytoja Jurgita Davidavičiene lapkričio 5–11 dienomis turėjo galimybę apsilankyti Briuselyje. (Tęsti...)

Lapkričio 20, 2011
Ekskursija į Briuselį

Antroji lapkričio savaitė mokyklos dvyliktokėms buvo tikrai ypatinga: 12 b klasės mokinės Viktorija Piaulokaite, Miglė Birgėlaitė ir aš, Emilija Riaukaitė, su mus lydėjusia informatikos mokytoja Raminta Birgėliene, išvykome į Klaipėdos universiteto informologijos studenčių organizuotame informologijos specialybei populiarinti skirtame konkurse „Informacijos guru“ laimėtą kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje, kurio tikslas buvo susipažinti su šios institucijos veikla bei susitikti su Lietuvos atstovu EP Leonidu Donskiu. (Tęsti...)

Lapkričio 19, 2011
Susitikimas su L. Donskiu – Europos Parlamente

Antroji lapkričio savaitė Gargždų „Minijos“ vidurinėje mokykloje besimokančių dvyliktokių trijulei buvo tikrai ypatinga ir labai įsimintina: Klaipėdos universiteto informologijos studenčių organizuojamo informologijos specialybei populiarinti skirto konkurso „Informacijos guru“ nugalėtojos Miglė Dirgėlaitė, Viktorija Piaulokaite ir aš, Emilija Riaukaitė, išvykome į Briuselį. Savaitę trukusioje kelionėje aplankėme net penkias valstybes bei pamatėme vienus gražiausių Europos miestų: Prahą, Amsterdamą bei Briugę, tačiau pagrindinis jos tikslas buvo aplankyti Briuselyje Įsikūrusį Europos Parlamentą, susipažinti su jo istorija ir veikla, o svarbiausia – susitikti su šio prizo įsteigėju, europarlamentaru, politiku, akademiku, rašytoju visuomenės veikėju ir, beje, buvusiu gargždiškiu Leonidu Donskiu. (Tęsti...)

Balandžio 27, 2011
Naudingi įspūdžiai iš Europos

Europarlamentaro Leonido Donskio asmeniniu kvietimu grupė respublikos įvairių sferų specialistų turėjo progą aplankyti Europos Parlamentą (EP). Ši galimybė buvo suteikta ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos direktoriui Vidui Kelpšai bei šios mokyklos dailės mokytojai Redai Kelpšienei. (Tęsti...)

Balandžio 26, 2011
VLJO kelionė į Europos Parlamentą

Savo kelionę pradėjome balandžio 9 dieną. Praleidę naktį autobuse atvykome į jazz‘o dvasia persmelktą Prahą. Šis miestas kiekvieną kartą žavi savo žemišku didingumu, atsipalaidavimu ir subtiliu paprastumu. Taip, tai turistų pamėgtas ir apkrautas miestas. Tačiau nesvarbu, kad Karolio tiltu gali vos prasiskverbti pro turistų minią. (Tęsti...)

<< 1 2 3 >>  Gruodis 2018  
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
RSS
LT
EN
DARBOTVARKĖ
Paieška
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kad Europos Parlamente registruoti 4322 lobistai, atstovaujantys 1699 organizacijoms? (Tęsti...)

EP žodynas
Pranešėjas (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net


 
 
     
Sprendimas: Intesp@