NAUJIENŲ CENTRAS NUOSTATOS APIE L. DONSKĮ APIE KOMANDĄ VEIKLA EP
Struktura
2011 gruodis Nr. 11 (15)  atgal
 
2011 gruodis Nr. 11 (15)
WWW.DONSKIS.LT
POLITIKAS VISUOMENĖS VEIKĖJAS AKADEMIKAS
Tegu 2012-ieji tampa mūsų vilties metais

Tikiu, kad 2012-ieji gali būti lūžio metai, kad tai gali būti metai, kai apie Lietuvą kalbėsime ne kaip apie melancholijos ir pesimizmo kupiną šalį, bet kaip apie atvirą, europietišką valstybę, kurioje daugėja išminties ir modernios patirties. Sveikindamas Jus artėjančių švenčių proga linkiu ramybės, jaukumo, šilumos Jūsų namuose, meilės ir supratimo šeimos ir artimiausių žmonių rate, sėkmės darbuose! Mano sveikinimo Jums vaizdo įrašą žiūrėkite čia

Paskutinioji 2011-ųjų EP sesija

Gruodį Strasbūre susirinkome į jau paskutinę 2011-aisiais EP plenarinę sesiją. Pagrindiniu sesijos darbotvarkės akcentu įvardinčiau tai, kad mums prieš pat tą pačią savaitę vykusį ES ir Rusijos vadovų susitikimą pavyko priimti itin griežtą poziciją dėl Dūmos rinkimų rezultatų; audringų mano kolegų reakcijų sulaukė Didžiosios Britanijos akibrokštas ES per paskutinį Europos Vadovų  Tarybos susitikimą, kurio rezultatus taip pat aptarėme. Šioje sesijoje išklausėme ir baigiamosios EP pirmininko Jerzy Buzeko kalbos - jau sausį baigęs savo kadenciją lenkų politikas užleis  postą naujam Parlamento vadovui. Plačiau apie plenarinę sesiją skaitykite apžvalgoje bei mano užrašuose portale ep.alfa.lt.

Išrinkti moksleivių rašinių konkurso nugalėtojai

Spalį drauge su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu paskelbę moksleivių rašinių konkursą žmogaus teisių tema „Mano teisės ir pareigos“ tikrai nesitikėjome tokio aktyvumo - sulaukėme net 165 darbų! Komisijos atrinkti trylika geriausiųjų rašinių autorių drauge su mokytojais buvo pakviesti į konkurso baigiamąją ceremoniją LR Seime, kur ir paaiškėjo, kad pagrindinius konkurso prizus - keliones į Europos Parlamentą Briuselyje - komisija skyrė plungiškėms Linai ir Mortai, Augustei iš Kauno rajono bei Linai iš Šilalės. Visus trylika geriausiųjų rašinių skaitykite čia, o nuotraukas iš apdovanojimų ceremonijos galite peržiūrėti čia.

Vizitas Panevėžyje

Gruodį pagaliau pavyko nuvykti į Panevėžį, kur buvau seniai kviečiamas susitikti su miesto jaunimu. Buvo įdomu pirmą kartą apsilankyti istorinėje Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje, davusioje Lietuvai tiek daug iškilių asmenybių. Tačiau labiausiai mane sužavėjo pilna salė jaunų žmonių, į susitikimą atvykusių iš šešių miesto gimnazijų! Tokie susitikimai labai reikalingi man pačiam - degančios jaunų žmonių akys įkvepia, o klausimai, išsakomi skauduliai leidžia pasitikrinti, kuo jie gyvena, kas jiems rūpi. Plačiau apie susitikimą skaitykite čia.

Pašnekesys apie kūrybinius planus

Tiek šiuos, tiek ir ateinančius metus galėčiau įvardinti kaip aktyvius ne tik politikoje ar visuomeninėje veikloje, bet ir kūryboje. Šiemet buvo išleista arba parengta ne viena nauja mano knyga tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, dar didesnių planų turiu 2012-iesiems. Apie juos kviečiu skaityti publikacijoje Vytauto Didžiojo universiteto tinklalapyje.

 


  Spalis 2017  
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
RSS
LT
EN
DARBOTVARKĖ
Paieška
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kad Europos Sąjunga turi himną? (Tęsti...)

EP žodynas
Pritarimas (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net


 
 
     
Sprendimas: Intesp@