RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos VEIKLA BENDRADARBIAVIMAS MINTYS IR AFORIZMAI
 
Globojami projektai  atgal
1
Siųsti draugui Dalintis Tweeter Dalintis Facebook


Asociacija Visuomenė be sienų, padedama Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, trečius metus iš eilės organizuoja Nacionalinę politologijos olimpiadą, kurioje kviečiami dalyvauti visų Lietuvos gimnazijų ir mokyklų 9-12 klasių mokiniai.

Politologijos olimpiada vyksta dviem etapais: I-asis (atrankinis) - nuotoliniu būdu, pateikiant esė rašymo užduotį viena iš pasirenkamų temų, o II-asis (finalinis), jungiantis teorijos klausimus raštu ir žodinę dalį diskusijos-debatų forma, vyks VDU, Kaune, kovo 20-ąją. Olimpiados globėjas Europos Parlamento narys prof. Leonidas Donskis prizininkams dovanoja kelionę į EP, jų laukia ir kitų partnerių prizai bei suvenyrai.
 
Šios olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi politika, ugdyti kritinį mąstymą, gilinti teorines bei praktines žinias. Organizatoriai yra įsitikinę, kad jaunas intelektualus žmogus, kuris drąsiai išsako savo pilietinę poziciją ir lieka ištikimas jį užauginusiai valstybei,- tai modernios demokratinės teisinės šalies pagrindas.

Pirmoji Nacionalinė politologijos olimpiada surengta 2008-aisiais, bendradarbiaujant neformaliai studentų grupei, suvienytai akademinio jaunimo mėnraščio „Sparnai“ ir VDU PMDF bei padedant VšĮ Nacionalinė moksleivių akademija. Nuo 2009-ųjų olimpiadą organizuoja „Sparnų“ pagrindu susikūrusi asociacija „Visuomenė be sienų“. Jau pirmosios olimpiados parodė didelį moksleivių susidomėjimą visos šalies mastu, ne vien didžiuosiuose miestuose, tikimasi, jog šiemet dalyvių skaičius taip pat augs.
Paieška
Pasidalinkite informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@