RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos VEIKLA BENDRADARBIAVIMAS MINTYS IR AFORIZMAI
 
Globojami projektai  atgal
1
Siųsti draugui Dalintis Tweeter Dalintis Facebook

„Jaunimo balsas“ – Europos Sąjungos jaunimo renginys, vykęs 2009-ųjų rudenį Meco mieste Prancūzijoje. Pagrindinis renginio tikslas – raginti jaunimą aktyviai dalyvauti politikoje bei visuomeniniame gyvenime. Projekte dalyvavo 81 jaunuolis: po 3 atstovus iš kiekvienos ES šalies-narės. Jauniems žmonės iš visos Europos buvo sudarytos sąlygos jungtis į diskusiją apie Europos Sąjungos pilietybės ir jaunimo dalyvavimo politiniame gyvenime problemas, siūlyti šių problemų sprendimo kelius.

Šešias dienas jaunimas bendravo ir diskutavos įvairiomis temomis, susijusiomis su naująja ES jaunimo politikos strategija. Diskusijos rezultatas – visų 27 ES valstybių jaunimo priimta deklaracija, kuri  išplatinta politikams ir sprendimo galią turinčioms politinėms struktūroms visoje Europoje Sąjungoje.

Projektas siekia tapti struktūrinio dialogo, kuriame dalyvauja jaunimas ir politikai, dalimi bei tęsti jau sėkmingais tapusių „Europos jaunimo savaitės“ ir Jaunimo pirmininkavimo ES renginių tradiciją. Kitaip nei minėti projektai, „Jaunimo balsas“, įtraukdamas skirtingos kilmės, įvairią kultūrinę patirtį sukaupusius jaunus žmones, siekia pagarsinti ES jaunimo mintis ir siūlymus. Dalyvių įvairovė numato turiningą renginį, sudaro sąlygas jo tąsai.

Projektą finansuoja ES programa „Veiklus jaunimas“. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti adresu: http://www.network-together.eu/youthvoice.Paieška
Pasidalinkite informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@