RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos VEIKLA BENDRADARBIAVIMAS MINTYS IR AFORIZMAI
 
Veikla organizacijose atgal
Leonidas Donskis - VšĮ „Maceva“ patariamosios tarybos narys

Projektas Maceva – tai ne pelno siekianti Viešoji įstaiga, kurios tikslas išsaugoti ateinančioms kartoms ir Lietuvai litvakų bendruomenės buvimo ženklus – senąsias žydų kapines. (Tęsti...)

Leonidas Donskis - Pasaulio ir Europos integracijos studijų instituto (Kőszeg, Vengrija) tarptautinės patariamosios tarybos narys

Pasaulio ir Europos integracijos studijų institutas buvo įkurtas Budapešto Corvinus Universiteto Senato sprendimu Kőszeg mieste, Vengrijoje. Institutas priklauso Corvinus Universiteto Ekonomikos fakultetui. (Tęsti...)

Globalizacijos ir regioninio bendradarbiavimo analizės centro tarptautinės patarėjų tarybos garbės narys (Jerevanas, Armėnija)

Globalizacijos ir regioninio bendradarbiavimo analizės centras – tai organizacija, vadinamasis „idėjų fabrikas“, siekiantis skatinti demokratines vertybes, stiprinti pilietinę visuomenę ir teisinę Armėnijos valstybę, rinkos ekonomikos vystymąsi, regioninę integraciją bei taikų regiono konfliktų sprendimą. (Tęsti...)

Leonidas Donskis - VšĮ „Studija „Be pykčio“ steigėjas

Autorinė Leonido Donskio laida „Be pykčio“ – tai ne sensacijų medžioklė su varovais, o įdėmus žvilgsnis į visuomenę ir kultūrą. Tai pokalbiai apie mūsų gyvenimo reiškinių priežastis, diskusijos be rėksmingų konfrontacijų, skirtingos pašnekovų pozicijos be pykčio. Buvo rodoma sekmadieniais 17.00 val. per LTV. (Tęsti...)

Leonidas Donskis - VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ steigėjas

VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ – nuolatos pasinėrusi į liberalių idėjų paieškas bei jų įgyvendinimą. Siekdami savo tikslų, inicijuojame tyrimus reikšmingais visuomeniniais, politiniais, socialiniais klausimais, kuriame reformų koncepcijas, organizuojame konferencijas, diskusijas ir viešas paskaitas visuomenei, atliekame sociologines apklausas, remiame akademinę literatūrą. (Tęsti...)

<< 1 2 >>Paieška
Pasidalinkite informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@