RSS
LT
EN
Naujienos Publikacijos VEIKLA BENDRADARBIAVIMAS MINTYS IR AFORIZMAI
 
 atgal
L. Donskis - projekto „Drąsinkime ateitį“ iniciatyvos „Europos savaitė“ globėjas
„Drąsinkime ateitį“ – lietuviškų sėkmės istorijų projektas, kurio pagrindinis tikslas – sugrąžinti į savo mokyklas sėkmingiausius, gyvenime jau pasiekusius pripažinimo žmones, idant jie pasidalintų su moksleiviais patirtimi, motyvuotų ir įkvėptų jaunus žmones kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų ir rekomenduotų, kaip tai padaryti geriausiai. Be pagrindinės savo veiklos – sėkmės pamokų organizavimo – „Drąsinkime ateitį“ tapo švietėjišku tinklu, prie kurio per penkerius veiklos metus prisijungė virš 800 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų. Leonidas Donskis - projekto „Drąsinkime ateitį“ bei LR Seimo Europos informacijos biuro iniciatyvos „Europos savaitė“ globėjas ir prizo steigėjas. „Europos savaitės“ aktyviausius dalyvius L. Donskis apdovanos kelione į Europos Parlamentą Briuselyje. Daugiau informacijos apie projektą rasite www.drasinkimeateiti.lt
L. Donskis - akcijos „Savaitė be patyčių“ draugas
Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kartu su partneriais iš nevyriausybinio sektoriaus 2010 metų kovo 22-26 dienomis organizuoja akciją „Savaitė be patyčių“. Renginio metu bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sutrikusius vaikų santykius, patyčias ir pažeminimus, kurių gausu vaikų ir suaugusiųjų bendravime.
Akcija siekiama skatinti draugiškus vaikų, suaugusiųjų tarpusavio santykius ir kurti saugią mokyklą, kurioje nebūtų patyčių ir smurto. Taip pat formuoti nuostatą visuomenėje, kad patyčios nėra normalus elgesys, dirbti su mokyklų bendruomenių nariais bei vykdyti veiklas, naudojant naujausius prevencijos metodus, informuoti visuomenę apie patyčių mastą ir efektyvias patyčių prevencijos programas. (Tęsti...)
L. Donskis - „Nacionalinės politologijos olimpiados“ globėjas

Asociacija Visuomenė be sienų, padedama Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, trečius metus iš eilės organizuoja Nacionalinę politologijos olimpiadą, kurioje kviečiami dalyvauti visų Lietuvos gimnazijų ir mokyklų 9-12 klasių mokiniai. (Tęsti...)
Leonidas Donskis - Gintaro Steponavičiaus paramos fondo rėmėjas
Gintaro Steponavičiaus paramos fondas – tai politikų, verslininkų ir visuomenininkų pilietinė iniciatyva, kuria siekiama remti ir skatinti darnios visuomenės kūrimąsi Lietuvoje. Pagrindinis Fondo tikslas yra piliečių iniciatyvų ir pilietinės visuomenės stiprinimo rėmimas. (Tęsti...)
Leonidas Donskis - projekto „Tarptautiniai jaunimo debatai“ globėjas

Konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ skirtas moksleiviams, besimokantiems vokiečių kalbos. Debatuose dalyvauja Lietuvos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos mokyklos, kuriose vokiečių kalba dėstoma kaip užsienio kalba. Dalyvauti gali 10-11 klasių moksleiviai bei jų vokiečių kalbos mokytojai. Mokytojams rengiami kvalifikacijos tobulinimo seminarai, kuriuose jie supažindinami su debatų taisyklėmis bei rengiami ruošti debatų dalyvius. (Tęsti...)
Leonidas Donskis - projekto „Jaunimo balsas“ globėjas
„Jaunimo balsas“ – Europos Sąjungos jaunimo renginys, vykęs 2009-ųjų rudenį Meco mieste Prancūzijoje. Pagrindinis renginio tikslas – raginti jaunimą aktyviai dalyvauti politikoje bei visuomeniniame gyvenime. Projekte dalyvavo 81 jaunuolis: po 3 atstovus iš kiekvienos ES šalies-narės. Jauniems žmonės iš visos Europos buvo sudarytos sąlygos jungtis į diskusiją apie Europos Sąjungos pilietybės ir jaunimo dalyvavimo politiniame gyvenime problemas, siūlyti šių problemų sprendimo kelius. (Tęsti...)
Paieška
Pasidalinkite informacija apie Leonido Donskio atminimui skirtas iniciatyvas
 
 

HTML hit counter - Quick-counter.net
   
     
Sprendimas: Intesp@