NAUJIENŲ CENTRAS VEIKLA BENDRADARBIAVIMAS MINTYS IR AFORIZMAI APIE L. DONSKĮ SUSISIEKIME
Struktura
Globojami projektai  atgal
L. Donskis - projekto „Drąsinkime ateitį“ iniciatyvos „Europos savaitė“ globėjas

„Drąsinkime ateitį“ – lietuviškų sėkmės istorijų projektas, kurio pagrindinis tikslas – sugrąžinti į savo mokyklas sėkmingiausius, gyvenime jau pasiekusius pripažinimo žmones, idant jie pasidalintų su moksleiviais patirtimi, motyvuotų ir įkvėptų jaunus žmones kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų ir rekomenduotų, kaip tai padaryti geriausiai. Be pagrindinės savo veiklos – sėkmės pamokų organizavimo – „Drąsinkime ateitį“ tapo švietėjišku tinklu, prie kurio per penkerius veiklos metus prisijungė virš 800 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų. (Tęsti...)

L. Donskis - akcijos „Savaitė be patyčių“ draugas

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kartu su partneriais iš nevyriausybinio sektoriaus 2010 metų kovo 22-26 dienomis organizuoja akciją „Savaitė be patyčių“. Renginio metu bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sutrikusius vaikų santykius, patyčias ir pažeminimus, kurių gausu vaikų ir suaugusiųjų bendravime. (Tęsti...)

L. Donskis - „Nacionalinės politologijos olimpiados“ globėjas


Asociacija Visuomenė be sienų, padedama Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, trečius metus iš eilės organizuoja Nacionalinę politologijos olimpiadą, kurioje kviečiami dalyvauti visų Lietuvos gimnazijų ir mokyklų 9-12 klasių mokiniai. (Tęsti...)

Leonidas Donskis - Gintaro Steponavičiaus paramos fondo rėmėjas

Gintaro Steponavičiaus paramos fondas – tai politikų, verslininkų ir visuomenininkų pilietinė iniciatyva, kuria siekiama remti ir skatinti darnios visuomenės kūrimąsi Lietuvoje. Pagrindinis Fondo tikslas yra piliečių iniciatyvų ir pilietinės visuomenės stiprinimo rėmimas. (Tęsti...)

Leonidas Donskis - projekto „Tarptautiniai jaunimo debatai“ globėjas


Konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ skirtas moksleiviams, besimokantiems vokiečių kalbos. Debatuose dalyvauja Lietuvos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos mokyklos, kuriose vokiečių kalba dėstoma kaip užsienio kalba. Dalyvauti gali 10-11 klasių moksleiviai bei jų vokiečių kalbos mokytojai. Mokytojams rengiami kvalifikacijos tobulinimo seminarai, kuriuose jie supažindinami su debatų taisyklėmis bei rengiami ruošti debatų dalyvius. (Tęsti...)

<< 1 2 >>  Balandis 2014  
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
RSS
LT
EN
FR
DARBOTVARKĖ
2014.04.25
--:-- - Meilės Lukšienės konferencije LR Seime
Paieška
Registracija naujienlaiškiui
Bendraukime
 
 
 
 
 
Bičiuliai
Ką Jūs manote?
Kokia L. Donskio veikla Europos Parlamente buvo efektyviausia?
Veikla žmogaus teisių srityje
Darbas su Rytų Partnerystės ir postsovietinėmis šalimis
ES pirmininkavimo ES Tarybai sustiprinimas
Apklausų archyvas

Ar žinai...
Kiek šalių ir kurios įsivedė eurą, kai buvo pradėta euro cirkuliacija 2002 sausio 1? (Tęsti...)

EP žodynas
Pranešėjas (Tęsti...)

HTML hit counter - Quick-counter.net

Sprendimas: Intesp@

 
 
     
POLITIKAS VISUOMENĖS VEIKĖJAS AKADEMIKAS