LT | EN
LEONIDAS DONSKIS

Pristatomas Leonidui Donskiui skirtas Petro Geniušo DVD „Draugystė“

Kovo 12, 2019

Kovo 24 dieną Vilniuje bus pristatyta nauja Petro Geniušo DVD plokštelė, skirta Leonido Donskio atminimui. Plokštelė pavadinta „Draugystė“ ir įamžina P. Geniušą ir L. Donskį siejusią kūrybinę draugystę – fortepijono virtuozas ir filosofas jau buvo surengę ne vieną bendrą pasirodymą, kurių metų skambėjo muzika ir skaitymai, o dar daugiau jų buvo suplanavę ateityje.

DVD plokštelės atsiradimo istorija paženklinta dramatišku sutapimu. Joje – 2016-ųjų rugsėjo 21 dieną surengto Petro Geniušo koncerto, kuriame skamba L. van Bethoveno, S. Prokofjevo, F. Šopeno, J.S. Bacho, S. Barberio kūriniai, vaizdo įrašas. Būtent tądien Lietuvą ir pasaulį apskriejo skaudi žinia apie netikėtą Leonido Donskio mirtį. Petras Geniušas vakare surengtą koncertą dedikavo Leonidui. Dabar, papildytą dvikalbiu (lietuvių ir anglų kalbomis) leidiniu su Leonido Donskio aforizmais ir Kristinos Norvilaitės grafika, koncerto įrašą DVD formatu išleido „Vaidilos klasika“.

DVD „Draugystė“ koncertas - pristatymas vyks kovo 24 dieną (sekmadienį), 18 val., „Organum“ koncertų salėje (J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius). Jo metu skambės Petro Geniušo atliekama muzika, pokalbį moderuos Donatas Puslys. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iki kovo 22 d., el. paštu: darius.mazintas@jaksto9.lt

Renginio puslapis Facebook - čiaLEONIDO DONSKIO KADENCIJA EUROPOS PARLAMENTE
(2009-2014)